UA
RU UA
0 0
UA
RU UA

Політика повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції) парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

 

Але ми цінуємо кожного нашого покупця, і намагаємося, щоб у Кулькалябі ви отримували кращий сервіс, тому в деяких ситуаціях, ми розглянемо повернення або обмін куплених засобів:

 

1. Якщо при отриманні товару ви виявили, що він не відповідає вашому замовленню, і ви не відкривали отримані засоби.

2. Якщо герметична упаковка була пошкоджена під час доставки (розглядаємо кожен випадок окремо).

3. Якщо ви виявили дефекти або товар виявився не належної якості (Закінчений термін придатності продукту, засіб з неприємним запахом та ін.).

 

Повернути товар ви можете протягом 2-х днів після отримання посилки.

При всіх вище наведених випадках, ми в індивідуальному порядку знайдемо вирішення вашої проблеми. Для цього напишіть нам:

 

 

 Viber - +8210-8300-0771

 Instagram - @kylkalyaba_cosmetics

 E-mail – kylkalyabaua@gmail.com

 

Наш менеджер надасть вам можливі варіанти вирішення питання, а у разі обміну чи повернення товару, розповість як надіслати посилку нам.

 

Повернення коштів.

 

Кошти повертаються банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем. Повернення коштів займає 1-2 робочі дні після отримання поверненого товару на склад.

Прохання не повертати товари придбані в інших магазинах, засоби, які були використані або продукцію, до якої немає аргументованих причин для обміну або повернення.

 

В інших ситуаціях ми за короткий термін допоможемо легко і швидко оформити обмін або повернення товару.

 

З Любов'ю ваша Кулькаляба.