UA
RU UA
0 0
UA
RU UA

Про Кулькалябу

Раді вітати вас у магазині Кулькаляба. Ми незвичайний магазин корейської косметики, унікальність у тому, що ведемо його з Південної Кореї, але склад із товарами знаходиться у м.Дніпро.

Ми – сімейна пара Люся та Максим, які приїхали підкорювати Корею як артисти, але згодом перекваліфікувалися на косметолога-естетиста, і головного бухгалтера, і логіста.


Ми ніколи не були бізнесменами, росли у звичайних сім'ях, і розпочали свій шлях 2 роки тому з інстаграм-магазину, в який вклали лише 300$.


Зараз Кулькаляба - це повноцінний інтернет-магазин з сайтом, з професійним консультантом, і з широким асортиментом косметики, що працює.


Ви не знайдете тут товарів зі свинюшками, зі шреками та іншої експортної косметики, якою не користуються в Кореї. Підбором асортименту займається професіонал, який розуміє склади, може вирішувати глобальні проблеми, такі як акне, вікові зміни, розацеа тощо.


На сторінці інстаграм ви можете переглянути реальні «до/після», якими пишаємося. Також можете написати в директ, якщо потрібна допомога у доборі догляду.


В Україні, з любов'ю, кожне ваше замовлення збирає менеджер Олена, перевіряє всю косметику на термін придатності та зберігає склад. Також ходить на пошту, і відправляє ваші замовлення щодня в 17:00.


Цінуємо кожного клієнта, тому купивши у нас один раз, захочете повернутися ще, як це робить основна маса дівчат. Завдяки цьому ми не рекламуємося, а працюємо в основному з постійними клієнтами, їхніми сім'ями та подругами, тримаючи сервіс на хорошому рівні. Проте завжди раді новим клієнтам.

Ближче можемо познайомитись в інстаграм. Спасибі за увагу.